Dmitrijev naasis vigastuspausi järel väljakule

Aleksandr Dmitrijev (paremal).
Aleksandr Dmitrijev (paremal). Foto: SCANPIX

Ligi poolteist kuud vigastuspausi pidanud Eesti jalgpallikoondislane Aleksandr Dmitrijev naasis oma koduklubi FK Urali eest väljakule, mängides esmaspäeval ühe poolaja.

Ural viigistas Venemaa esiliigas koduplatsil 1:1 Vladivostoki Lutš-Energijaga. Dmitrijev sekkus mängu teiseks poolajaks, mil jõuti viigiväravani, vahendab Soccernet.ee.

Vladimir Voskoboinikovi koduklubi FK Himki kaotas kodus 1:3 Novosibirski Sibirile. Eesti ründaja vahetati sisse 65. minutil 0:3 kaotusseisus ning ta omas ka head väravavõimalust, kuid ei suutnud üks-üks olukorda lahendada.

18 vooruga 29 punkti kogunud Ural langes liigatabelis 7. kohale, liidrist 10 punkti kaugusele. Himki jagab 18 punktiga 13.-16. tabelirida.