Tšiili alistas Copa Americal Mehhiko, Uruguay viigistas Peruuga

Mehhiklane Hiram Mier lahkub mängu lõpus pettunult väljakult, samal ajal kui Tšiili koondislased võidu üle rõõmustavad. Foto: SCANPIX

Lõuna-Ameerika jalgpallimeistrivõistluste ehk Copa America C-alagrupi esimeses voorus sai Tšiili kirja võidu, Uruguay leppis viigiga.

Tšiili alistas 2:1 hiljuti Põhja- ja Kesk-Ameerika meistrivõistlused (Gold Cup) võitnud Mehhiko.

Mehhiko asus küll 41. minutil Nestor Araujo väravast juhtima, kuid 67. minutil lõi Esteban Paredes viigivärava ning 73. minutil vormistas Arturo Vidal lõppseisu.

C-alagrupi teises kohtumises mängis Uruguay Peruuga 1:1 viiki. Peruu läks 24. minutil Jose Paolo Guerrero väravast juhtima, viigivärava lõi Luis Suarez 45. minutil.

Mäletatavasti pidasid nii Tšiili kui Uruguay turniiriks valmistudes sõprusmängu Eesti koondisega. Tšiili alistas Eesti 4:0, Uruguay 3:0.