Valentino Rossi näitas head minekut ka autorallis

Valentino Rossi
Valentino Rossi Foto: AP / Scanpix

Mootorrataste ringrajasõidu kaheksakordne maailmameister Valentino Rossi näitas nädalavahetusel head minekut ka Ford Focuse ralliauto roolis, olles Monzas toimunud Master Show võistlustel teine.

Rossi ning teda abistanud professionaalne kaardilugeja Carlo Cassina jäid alla vaid ralli võitnud Rinaldo Capellole ja Luigi Pirollole. Rinaldo Capello on tuntud Itaalia endurosõitja, vahendab ERR Sport.

Master Show autorallil osalenud mootorrattasõitjatest oli Rossi ülekaalukalt edukaim. 250ccm maailmameistriks kroonitud Marco Simoncelli lõpetas ralli 27. kohaga.

Rallidebüüdi teinud Rossi meeskonnakaaslane tsikliradadelt Jorge Lorenzo lõpetas ralli 38. kohaga. Samuti motoringradadel põhitööd tegev Alex de Angelis oli finišis 41. kohaga.