Brasiilia võitis alagrupi ning kohtub Paraguayga

Alexandre Pato.
Alexandre Pato. Foto: SCANPIX

Copa America jalgpalliturniiri B-grupi võitis Brasiilia, kohtudes nüüd teist korda Paraguay rahvuskoondisega.

Brasiillased võitsid 4:2 Ecuadori. Võitjate väravad lõid Alexandre Pato ja nooruke Neymar. Ecuadori kaks väravat skooris Felipe Caicedo.

Teises mängus, kus Venetsueela oli veel lõpu eel Paraguay vastu 3:1 kaotusseisus, suutsid aga Nicolas Fedori ja Grenddy Perozoi hilised väravad 3:3 viigi jalule seada.

Tänu viigipunkti teenimisele, läheb Venetsueela nüüd alagrupist teisena edasi ning kohtub veerandfinaalis hiljuti ka Eesti koondisega sõprusmängu pidanud Tšiili meeskonnaga. Kolmandaks jäänud Paraguay kohtub taas kord Brasiiliaga, kellega turniiri jooksul on juba 2:2 viik mängitud.

Teistes veerandfinaalides kohtuvad Colombia ja Peruu ning Argentina ja Uruguay rahvuskoondised.