Levadia võitis napilt Sillamäed

Tallinna Levadia mängijad (rohelises).
Tallinna Levadia mängijad (rohelises). Foto: Laura Oks

Eesti jalgpalli meistriliiga 20. vooru kohtumises võitis FC Levadia Tallinn Vitali Leitani hilisest väravast Sillamäe Kalevi meeskonda 3:2.

Levadia läks juba 3. minutil juhtima, kuid 4. minutit hiljem suutis Sergei Vihrov viigistada. Napid 2. minutit hiljem oli seis juba 2:1 kui Sillamäe väravavõrku sahistas Andrei Kalimullin. Esimese poolaja esimesel üleminutil tegi Kirill Novikov seisuks siiski 2:2 ja viigiseisul mindi poolajale. Lõpu eel suutis siiski Levadiale võidu päästa Vitali Leitan, kes vormistas tabloole lõppseisuks 3:2.