U18 noormehed võitsid Belgiat

Pilt on illustratiivne
Pilt on illustratiivne Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Korvpalli Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniiril Bulgaarias Varnas võitis Eesti 54:47 Belgiat.

Belgia tegi esimesel veerandil väikse vahe sisse ning võitis madalaskoorilise mängu esimese poolaja 27:19.

Kolmandal veerandil võtsid eestlased vahe tagasi ning võitsid veerandaja 11:5. Senimaani olid punktid eestlaste vahel üsna ühtlaselt jaotunud, siis neljandal veerandil ei leidnud vastased rohtu Rait Riivo Laane vastu. Laane viskas oma 20 punktist 14 just viimasel veerandil.

Eesti poolt viskas Rait Riivo Laane 20 punkti ja võttis 5 lauapalli. Oliver Metsalu, Kevin Liivamägi ja Kristo Mangelsoo lisasid kõik 6 punkti. Belga resultatiivsemad olid Rienert Torreele 10 ja Naim El Khounchar 9 punktiga.

Eestil on nüüd tabelis kirjas 1 võit ja 1 kaotus, Belgial on 2 võitu ja  1 kaotus.

Eesti järgmine vastane on homme kell 18:15 Taani, kellel seni kirjas 1 võit ning täna õhtul ees mäng Inglismaaga.