Oper alustas uue treeneri all väravaga

Andres Oper
Andres Oper Foto: Artur Sadovski
Andres Oper lõi värskelt peatreenerit vahetanud Kerkrade Roda eest värava, kuid see ei päästnud tema koduklubi 1:3 kaotusest FC Volendamile.

Eestlane tegi Hollandi kõrgliiga mängus 16. minutil seisuks 1:1, aga Volendam haaras koduseinte toel poolaja lõpus taas juhtohjad ning lõi teise poolaja alguses kolmandagi värava, kirjutab soccernet.ee.

Eelmisel hooajal Hollandi esiliiga võitnud ja kõrgseltskonda tõusnud Volendam jätkab viimasel, 18. kohal, kuid tõusis kaks kohta kõrgemal paiknevast Rodast vaid kahe punkti kaugusele.

Kaheteist vooruga on Roda võitnud vaid kaks mängu ning kogutud üheksa punkti jätavad nad hooaja eel ihaldatud eurosarjadesse viivatest kohtadest lootusetult kaugele.