U18 koondis alustas vahegruppe kaotusega

4. juunil toimuvad Kadrina keskkooli palliväljakutel ajaloo esimesed maakonna meistrivõistlused tänavakorvpallis. Foto on illustratiivne. Foto: Postimees/Scanpix

Korvpalli U18 B-divisjoni EMil alagrupist edasi pääsenud Eesti koondis kaotas täna vahegrupis esimese mängu kodupubliku ees mängiva Bulgaaria vastu, kirjutab Õhtuleht.

Eesti koondis kaotas kohtumise tulemusega 81:70, poolajaks oldi taga 49:38. Eesti suutis võita küll kolmanda veerandaja punktiga, kuid Bulgaaria hoidis vahet kuni lõpuvileni.

Eesti parimaks kerkis taas Rait-Riivo Laane 16 punktiga.

Homme kohtub Eesti Ungari koondisega, kellel on alagrupimängudest all kaotus Bulgaariale. Neljas meie vahegrupikaaslane, Taani, alistas Eesti samuti alagrupimängudes.