Eesti U21 koondis kaotas kodus Aserbaidžaanile

Frank Bernhardt
Frank Bernhardt Foto: Priit Simson

Eesti kuni 21-aastaste noormeeste jalgpallikoondis jäi Tallinnas peetud sõprusmängus 1:3 alla Aserbaidžaanile.

Juba kolme nädala pärast alustab Eesti EM-valikturniiri, esimesena võõrustatakse Šveitsi.

Tänast kohtumist asus Eesti 17. minutil Marek Kaljumäe väravast juhtima, kuid 32. minutil viigistas Jihan Öžkara seisu. Samal mees viis Aserbaidžaani 65. minutil ette ja 84. minutil vormistas lõppseisu Mirhuseyn Seyadov.

Peatreener Frank Bernhardt jäi kohtumise esimese tunniga rahule, aga viimasel pooltunnil lõid probleemid teravalt välja. Eesti kaitseliin ja keskpoolkaitse jäid kiirrünnakutega toime tulemiseks liiga aeglaseks.

«60 minutit näitasime head mängu, aga ei suutnud teist väravat ära lüüa, kuigi võimalusi selleks jagus,» rääkis sakslasest treener Soccernet.ee-le.