ManU alustas tiitli kaitsmist raske võiduga

Wayne Rooney (vasakul) ja Ashley Young väravat tähistamas.
Wayne Rooney (vasakul) ja Ashley Young väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel tehti sel nädalal algust uue hooajaga ning täna tegi avalöögi ka tiitlikaitsja Manchester United.

ManU alistas võõral väljakul 2:1 West Bromwichi. ManU asus kohtumist 13. minutil Wayne Rooney tabamusest juhtima, kuid 37. minutil Shane Long viigistas.

Kohtumise viimane tabamus märgiti Steven Reidi omaväravaks. Viimase jalast muutis suunda Ashley Youngi pealelöök, mis oleks muidu väravast mööda lennanud.

Favoriitidest alustasid Londoni Chelsea, Londoni Arsenal ja Liverpool hooaega viikidega.

Manchester City võõrustab homme Swansea City’t. Tottenhami ja Evertoni avavooru kohtumine lükati Inglismaal toimunud rahutuste tõttu teadupärast edasi.