Saag ja Silkeborg kaotasid suurelt

Kaimar Saag Eesti koondise särgis
Kaimar Saag Eesti koondise särgis Foto: Raigo Pajula

Kaimar Saagi koduklubi Silkeborg sai Taani meistrivõistluste kuuendas voorus suure kaotuse osaliseks, kui võõrsil jäädi 0:3 alla tabeli viimasele meeskonnale HB Kogele, vahendab Soccernet.ee.

Sealjuures lõi Koge kõik oma kolm väravat esimese 35 minutiga. Väravale jõudis lähedale ka eestlane, kuid tema löök 28. mänguminutil tabas väravaposti. Saag alustas Silkeborgi põhikoosseisus ning puhkama vahetati mees 74. minutil.

Liigatabelis langes Saagi klubi 12 meeskonna konkurentsis 10. kohale, olles kuue kohtumisega kogunud viis silma. Liider on FC Kopenhaagen 16 punktiga.