ManU teenis Inglismaa liiga põnevuskohtumises suure võidu

ManU poolel said tabamuse kirja ka Anderson ja Wayne Rooney (õlgadel).
ManU poolel said tabamuse kirja ka Anderson ja Wayne Rooney (õlgadel). Foto: SCANPIX

Manchester United teenis Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste teises voorus hooaja teise võidu.

ManU alistas koduväljakul vooru keskses kohtumises 3:0 Tottenhami. ManU lõi kohtumise kõik väravad teisel poolajal.

61. minutil oli täpne Danny Welbeck, 76. minutil oli täpne Anderson ja 86. minutil vormistas lõppseisu Wayne Rooney.

Kahe vooru järel jagab ManU kuue silmaga liidrikohta. Mõlemad senised kohtumised on veel võitnud ka Manchester City ja Wolverhampton.

Neli punkti on kahe kohtumisega kogunud Aston Villa, Liverpool, Chelsea ja Newcastle.