Ajaxi mängijad lõid Meeritsa väravasse neli palli

Marko Meerits Vitesse treeningul.
Marko Meerits Vitesse treeningul. Foto: vitesse.nl

Hollandi kõrgliigaklubis Vitesse mängiv Marko Meerits pidi esimest korda tunnistama suurt kaotust, kui võõrsil alistuti tulemusega 1:4 kuulsale Amsterdami Ajaxile, vahendab Soccernet.ee.

Avapoolajal küll väravaid ei löödud, kuid see-eest oli tööd Meeritsal, kes tegi paar head tõrjet ning nägi ka korra, kuidas pall tema väravapostis käis.

Teisel poolajal läks aga Ajax oma teed - 53. minutil avas skoori Christian Eriksen, 62. ja 63. minutil kasvatasid edu vastavalt Derk Boerrigter ja Kolbeinn Sigthorsson. Viimane oli täpne veel ka 71. minutil. Terve mängu Vitesse väravas seisnud Meeritsal väravates otsest süüd ei olnud.

Vitesse sai siiski ka oma auvärava - 89. minutil suunas Wilfried Bony kena tõste järel palli väravasse Alexander Buttner.

Liigatabelis hoiab Vitesse hetkel neljandat kohta.