Voskoboinikovi klubi jätkab võidulainel

Vladimir Voskoboinikov
Vladimir Voskoboinikov Foto: Himki

Vladimir Voskoboinikovi koduklubi FK Himki võttis eile Venemaa jalgpalli esiliigas viienda järjestikuse võidu, alistades koduplatsil 2:1 Habarovski SKA-Energija.

Eesti ründaja tuli mängu vahetusest teiseks poolajaks, mis algas 1:1 viigiseisult. Võidu jättis koju Sergei Mirošnitšenko värav kümme minutit enne lõppu, vahendab Soccernet.ee.

Aleksandr Dmitrijevi koduklubi FK Ural mängis kodus väravateta viiki Vladikavkazi Alaniaga ning püsib samuti viis mängu kaotuseta, kuid koguni neli neist on lõppenud viigiliselt. Dmitrijev vaatas kohtumist varumeestepingilt.