Lionel Messi (paremal) ja Cesc Fabregas väravat tähistamas.
Lionel Messi (paremal) ja Cesc Fabregas väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel alistas tiitlikaitsja FC Barcelona koduväljakul 8:0 Osasuna.

Võitjate poolel lõi kolm väravat Lionel Messi (5., 41. ja 79. minutil), kaks korda oli täpne David Villa (34. ja 76. minutil) ning korra Cesc Fabregas (13. minutil) ja Xavi (57. minutil). 40. miutil lõi omavärava Osasuna mängija Roversio.

Barcelona on kolme kohtumisega kogunud seitse punkti ning sellega ollakse tabelis teisel kohal. Liidriks on üheksa silma kogunud Valencia.

Madridi Real on kahe kohtumisega saanud kirja kuus punkti ning täna õhtul minnakse võõrsil vastamisi Levantega.

Videot Barcelona väravatest saab näha siit.