Voskoboinikov sai koduklubi eest jala valgeks

Vladimir Voskoboinikov
Vladimir Voskoboinikov Foto: SCANPIX

Vladimir Voskoboinikovi koduklubi FC Himki sai Venemaa esiliigas kirja kaotuse, kui alistus võõrsil Moskva Torpeedole tulemusega 1:3. Himki ainsa värava sai kirja just Voskoboinikov.

Kõik kohtumise väravad löödi teisel poolajal - esmalt viisid Deniss Doroškin, Vladimir Hozin ja Mihhail Mištšenko Torpeedo 3:0 juhtima, 70. mänguminutil lõi aga 11 minutit varem vahetusest sekkunud Voskoboinikov Himki auvärava, vahendab Soccernet.ee.

Mänguaega teenis ka Aleksandr Dmitrijev, kelle tööandja FC Ural Kamazi üle võõrsil 1:0 võidu võttis. Dmitrijev tegi kaasa kõik 90 mänguminutit.