Tottenhamile alla jäänud Arsenal sai hooaja neljanda kaotuse

Rafael van der Vaart (keskel) tähistab koos Gareth Bale'i (paremal) ja Younes Kabouliga Arsenalile löödud väravat. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli meistriliigas on jätkuvalt raskes seisus Londoni Arsenal, kes pidi täna võõrsil tunnistama Tottenhami Hotspuri 2:1 paremust.

Arsenal on tänavusest seitsmest mängust kaotanud neli.

Tottenham asus täna 40. minutil Rafael van der Vaarti väravast juhtima ning kuigi Aaron Ramsey lõi 51. minutil viigivärava, viis Kyle Walker 73. minutil Tottenhami taas juhtima.

Teenitud seitsme punktiga on Arsenal alles 15. kohal, Tottenham aga tõusis 12 punktiga kuuendaks, seejuures on nad ühe mängu vähem pidanud. Liidrikohal on Manchester United 19 punktiga.