Vassiljev kerkis taas Permi Amkari algkoosseisu

Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Toomas Huik

Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel pidas Eesti koondise mängujuht Konstantin Vassiljev oma koduklubi Permi Amkari eest teise kohtumise.

Vassiljev kerkis pärast vigastuspausi täna esmakordselt Amkari algkoosseisu, kui Permi klubi pidi võõral väljakul tunnistama Groznõi Tereki paremust, Terek võitis 1:0.

Vassiljev alustas kohtumist algkoosseisus ning vahetati 71. minutil puhkama, kui tema asemele tuli väljakule 21-aastane ukrainlane Sergei Garaštšenkov. Kohtumise ainsa värava lõi brasiillane Antonio Ferreira 70. minutil.

Turniiritabelis kerkis Terek 28 punktiga 11. kohale, Amkar on 27 silmaga 12. positsioonil.

Dmitri Kurglovi tööandja FK Rostov kohtub homme koduväljakul tabeliliidri Peterburi Zenidiga.