Kvitova alustas aastalõputurniiri kindla võiduga

Petra Kvitova
Petra Kvitova Foto: SCANPIX

Täna Türgis Istanbulis alanud naiste tennise aastalõputurniiri ehk WTA meistrivõistluste avamängus alistas edetabeli kolmas reket Petra Kvitova kindlalt venelanna Vera Zvonarjova (WTA 6.).

Tšehhitar võitis tund ja 25 minutit kestnud mängu 6:2, 6:4. Avasett kulges tasavägiselt seisuni 2:2, siis aga läks Kvitova oma teed. Tänavune Wimbledoni võitja juhtis ka teises setis 4:1, kuid Zvonarjova suutis seisu viigistada. Viimased kaks geimi ja seega ka võit kuulusid siiski Kvitovale.

Kvitova ja Zvonarjova kuuluvad punasesse alagruppi, kus lisaks neile on veel ka järgmisena väljakule tulevad maailma esireket Caroline Wozniacki ja poolatar Agnieszka Radwanska (WTA 8.).

Täna peetakse ka üks valge alagrupi mäng, kus on vastamisi Maria Šarapova (WTA 2.) ja Samantha Stosur (WTA 7.).