Saag sai Silkeborgi eest jala valgeks

Kaimar Saag Eesti koondise särgis
Kaimar Saag Eesti koondise särgis Foto: Raigo Pajula

Eesti jalgpallikoondislane Kaimar Saag sai Taani karikavõistluste 1/8-finaalis jala valgeks, kuid Silkeborg langes ikkagi konkurentsist välja, vahendab Soccernet.ee.

Taani tugevuselt kolmanda liiga klubi Naesby haaras koduplatsil Silkeborgi vastu üllatuslikult 3:0 edu. Saag lõi avapoolaja viimastel hetkedel ühe värava tagasi, kuid vahetati sellest hoolimata poolajal välja.

Teisel kolmveerandtunnil jõudis Silkeborg Dennis Flinta tabamustest viigiseisuni, aga 83. minuti värav jättis kokkuvõttes 4:3 paremuse siiski kodumeeskonnale.

Eile kukkus välja ka Andrei Sidorenkovi klubi Viborg, vandudes võõral väljakul liigakaaslasele Fredericiale pärast 1:1 viiki alla penaltiseerias. Sidorenkov kuulus Viborgi põhikoosseisu.