Kruglov aitas Rostovil Kaasani Rubiniga viigistada

Dmitri Kruglov.
Dmitri Kruglov. Foto: fc-rostov.ru

Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel viigistas Dmitri Kruglovi koduklubi FK Rostov võõral väljakul 1:1 Kaasani Rubiniga.

Rubin asus 56. minutil itaallase Salvatore Bocchetti tabamusest juhtima, kuid Maksim Grigorjevi tabamus vormistas lõppseisu.

Viimasel ajal enamasti pingil istunud Kruglov teenis sel korral mänguaega, kui ta sekkus teise poolaja alguses vahetusest.

Konstantin Vassiljevi tööandja Permi Amkar läheb homme võõrsil vastamisi Mahhatškala Anžiga.

Turniiritabelis on Rubin viies (49 punkti), Anži kaheksas (42 punkti), Rostov kümnes (29 punkti) ja Amkar kaheteistkümnes (27 punkti). Tabeliliider on Zenit 60 silmaga.