Levadia jõudis viimasena veerandfinaali

Marek Lemsalu (keskel) koos Marko Kristali ja Sergei Hohlov-Simsoniga.
Marek Lemsalu (keskel) koos Marko Kristali ja Sergei Hohlov-Simsoniga. Foto: Toomas Huik

Tallinna FC Levadia alistas Eesti jalgpalli karikavõistluste kaheksandikfinaalis koduväljakul 4:1 JK Tallinna Kalevi ja edenes veerandfinaali.

Võõrustajad asusid mängu 36. minutiks Janar Toometi väravatest 2:0 juhtima, Aleksei Savitski vähendas kaotusseisu 50. minutil, kuid Vitali Leitani ja Andero Pebre tabamused teisel poolajal kustutasid värske esiliiga võitja lootused. Levadia revanšeeris sellega möödunud aastal 1/32-finaalis saadud kaotuse.

Lisaks pääses kaheksa parema sekka meistriliiga klubidest veel FC Viljandi, Tallinna FC Flora, Paide Linnameeskond, Tartu Tammeka ja Narva JK Trans ning Esiliigast Tallinna FC Flora II ja Pärnu Linnameeskond.

Karikavõistluste veerandfinaalide paarid loositakse 2012. aasta hooaja avamisel märtsis.