Järelvaadatav: Pärnus jõudis eestlastest ainsana veerandfinaali Ivanov

Pärnus toimuval  [EMV19] 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga Futures turniiril Paf Open püsib eestlastest konkurentsis ainsana Vladimir Ivanov. Karl Kiur Saar pidi teises ringis tulises lahingus kaotusega leppima.

Vladimir Ivanovi (ATP 801) teise ringi vastaseks oli Giorgio Ricca (ATP 907). 23aastane itaallane Ivanovi vastu ei saanud, eriti esimeses setis, kus võitis vaid kuus punkti. Tulemuseks kindel 6:0, 6:4 võit Ivanovile. Veerandfinaalis tuleb rinda pista Tartu Paf Openi võitja 25aastase ukrainlase Vladislav Manafoviga (ATP 514).

Kui Ivanovi ja Ricca vaheline kohtumine kestis mõni minut üle tunni, siis duell Karl Kiur Saare (ATP 1229) ja 22aastase britt Joshua Parise (ATP 905) vahel kujunes ligi kolme tunniseks lahinguks. Saar kaotas 3:6, 7:6, 3:6.