Milan võttis kodus kindla võidu

Milan vs Siena.
Milan vs Siena. Foto: Daniele Badolato/lapresse

Itaalia Serie A liidriks tõusis Milan, kes alistas teise poolaja väravatest Siena.

Milanilt võis mängus Sienaga oodata suuremat võitu ja kolme punkti, kuid avapoolajal jäi Maximiliano Allegri juhendatav tiim ründefaasis lahjaks ning poolaja parim võimalus langes hoopis Sienale, kui Francesco Bolzoni värava eest palli napilt mööda saatis, kirjutab Soccernet.ee.

Teisel poolajal suutis kodumeeskond Milan siiski 55. minutil juhtima minna, kui oma kuuenda värava sel hooajal lõi poolkaitsja Antonio Nocerino. Veidi hiljem tegi Zlatan Ibrahimovic penaltipunktilt seisuks 2:0.