Barcelona kaotas punkte ja vahe Madridi Realiga suurenes taas

Lionel Messi ei suutnud FC Barcelonat kohtumises Espanyoliga võidule aidata.
Lionel Messi ei suutnud FC Barcelonat kohtumises Espanyoliga võidule aidata. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel viigistas FC Barcelona võõral väljakul 1:1 Espanyoliga.

Külalised asusid kohtumist 16. minutil Cesc Fabregase tabamusest juhtima, kuid 86. minutil vormistas Espanyoli mängumees Alvaro Garcia Vazquez matši lõppseisu.

Kuna Madridi Real oli laupäeval alistanud 5:1 Granada, siis liigatabelis suurenes taas Reali ja Barcelona vahe. Liidrina jätkaval Realil on 43 punkti ning teisel kohal oleval Barcelonal 38 silma. Kolmas on Valencia 34 punktiga.