Meeste käsipallis olid võidukad Kehra ja Viimsi

Roman Glinkin (viskel).
Roman Glinkin (viskel). Foto: Mihkel Maripuu

Meeste käsipallimeistrivõistlustel toimus täna kaks mängu. Võidu noppisid turniiritabeli teine ja kolmas meeskond.

Kehra Spordihallis mängisid HC Kehra ja Aruküla/HC Tallas. Mängu võitis HC Kehra tulemusega 43-26 (poolaeg 19-10). Kehra parimad olid Kaspar Lees ja Roman Glinkin 8 väravaga, vastaste poolel viskas Helvar Kuhi 9 väravat.

Mesikäpa Hallis kohtusid HC Viimsi/Tööriistamarket ja Põlva meeskond. Mängu võitis HC Viimsi/Tööriistamarket tulemusega 32-26 (poolaeg 15-12). Viimsi täpseimad olid 8 väravat visanud Tarmo Ulla ja Sten-Erik Lepp, Põlvale viskasid Ardo Puna ja Henri Hiiend 5 väravat.

Liigatabelis tõusis Kehra liidri Põlva Serviti kõrvale 23 punkti peale, Viimsi hoiab 16 punktiga kolmandat kohta.