Valencia sai põnevusderbis 4:1 jagu Levantest

Jalgpall
Jalgpall Foto: Margus Ansu

Hispaania jallgpallikarikasarja Copa del Rey veerandfinaalide avakohtumiste viimane päev pakkus põnevuslahingu, kui Valencia CF võitis kohalikus derbis UD Levantet 4:1.

Koduväljakul Mestallal mänginud Valencia haaras 31. minutiks Jonase ja Roberto Soldado tabamustest 2:0 eduseisu, muutes oma olukorra päris turvaliseks, vahendab soccernet.ee.

Levante vastas mõni hetk hiljem väravaga, kui Arouna Kone jala valgeks sai, ent sellest jäi väheks.

Võõrustajad kostitasid veel mõlema poolaja lõpus vastavalt Pablo Piatti ja Tino Costa väravatest külalisi, vormistades sellega oma 4:1 võidu.
Veerandfinaalide korduskohtumised leiavad aset tuleval nädalal.