Eesti koondislane põrutas Dubais penalti ristnurka

Dmitri Kruglov.
Dmitri Kruglov. Foto: FK Rostov

Eesti koondise vasakkaitsja Dmitri Kruglov aitas eile õhtul oma koduklubil FK Rostovil alustada Dubais toimuvat rahvusvahelist turniiri Matchworld Cup võiduga mängujärgses penaltiseerias.

Rostov läks Tuneesia kõrgliigaklubi Etoile Saheli vastu 10. minutil Hector Bracamonte väravast juhtima, kuid jäi 28. minutil Isaac Okoronkwo punase kaardi tõttu arvulisse vähemusse, vahendab soccernet.ee.

Teiseks poolajaks tuli Kruglov vahetusest sisse. Aafriklastel õnnestus 61. minutil viigistada ning pärast 1:1 viigiga lõppenud normaalaega pandi võitja paika penaltiseeriaga.

Rostov lõi kõik oma neli 11-meetri karistuslööki sisse, venelaste teiseks lööjaks oli Kruglov kes põrutas palli ilusti ristnurka. Vastased eksisid kahel penaltil neljast.