Manchester United alistas võõrsil Arsenali

Antonio Valencia
Antonio Valencia Foto: PAUL ELLIS/AFP

Manchester United oli pärast linnarivaali City tänast liigavõitu silmitsi kohustusega Arsenali vastu samuti kolm punkti võtta, et vahe liigatabelis suureks ei käriseks. Ülesandega saadi edukalt hakkama - United võitis 2:1.

Manchester United läks kohtumist Arsenali koduväljakul juhtima avapoolaja viimasel minutil, kui Antonio Valencia saatis peaga väravasse Ryan Giggsi tsenderduse.

Arsenal asus teisel poolajal innukalt viigiväravat jahtima ja 71. minutil oli täpne ei keegi muu kui Robin van Persie, kes on Arsenali eest sel hooajal löönud juba 19 liigaväravat.

Kümmekond minutit hiljem juhtis aga taas United – seekord tegi Valencia väravale eeltöö ja palli lükkas võrku Danny Welbeck. 2:1 seisuga mäng ka lõppes.

United jääb liigatabelis Cityst maha endiselt kolme punktiga, kolmandat kohta hoiab Tottenham.