Tottenham ja Everton jõudsid karikasarjas 16 hulka

Marouane Fellaini.
Marouane Fellaini. Foto: sportsnewsdaily.org

Inglismaa jalgpalli karikasarjas kindlustasid esimestena pääsu veerandfinaali meistriliiga klubid Tottenham ja Everton.

Tottenham sai võõrsil 1:0 jagu esiliigaklubist Watfordist. Mängu ainus tabamus sündis Rafael van der Vaarti löögi ja võõrustajate väravavahi Scott Loachi eksimuse järel 43. minutil.

Everton alistas kodus 2:1 meistriliiga konkurendi Fulhami. Danny Murphy viis külalised penaltist 14. minutil juhtima, kuid 27. minutil Denis Stracqualursi viigistas. Evertoni võiduvärava lõi veerand tundi enne lõppu Marouane Fellaini.

Täna peetakse karikasarjas 12 kohtumist, sealhulgas põnevuslahing Liverpooli ja Manchester Unitedi vahel.