Henrik Ojamaa (vasakul) Motherwelli särgis.
Henrik Ojamaa (vasakul) Motherwelli särgis. Foto: motherwellfc.co.uk

Algkoosseisus alustanud Henrik Ojamaa sai Šotimaal taas jala valgeks, kui viis Motherwelli liigakohtumises 22. minutil St Johnstone'i vastu 1:0 juhtima.

Poolaja viimasel minutil Jody Morris viigistas, kuid 65. minutil viis vastaste karistusalas suurepäraselt tegutsenud Ojamaa täpse löögiga Motherwelli uuesti ette. 75. minutil lisas Keith Lasley kolmandagi värava ning Francisco Sandaza realiseeritud penalti enam kodumeeskonna 3:2 võitu ei vääranud.

Motherwell kindlustas liigatabelis kolmandat kohta, punkte on neil 41. Viiendal kohal olev St Johnstone jääb pärast tänast maha kuue silmaga.