Saalihokikoondis sai järjekordse suure võidu

Eesti saalihokikoondis
Eesti saalihokikoondis Foto: flickr.com

Eesti meeskond saavutas saalihoki MM-valikturniiri kolmandas kohtumises 10:1 võidu Serbia üle.

Mäng oli tasavägine kuni 17. minutini, mil Mario Paulus viis Eesti 1:0 juhtima. Kolmandiku viimase kolme minutiga saavutati veel kolm väravat ning seisuks 4:0.

Teisel ja kolmandal kolmandikul oli Eesti ülekaal juba ilmne ning need võideti vastavalt 2:0 ja 4:1.

Eesti poolel olid resultatiivsemad Rein Kivi, Martin Sivakov ja Mario Paulus igaüks kahe väravaga.  Oskar Salm, Henrik Talme, Carol Viiding ja Patrik Markus lisasid  igaüks veel ühe tabamuse.

Homme kell 20.00 kohtub Eesti meeskond võõrustajamaa Sloveeniaga.