Kolmikõed Luiged jõudsid Barcelona poolmaratonil esikümnesse

Mariel Gregor
Leila Luik
Leila Luik Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Kolmikõed Luiged jooksid täna Barcelonas La Mitja Marato Granollersi poolmaratoni. Neist parima etteaste tegi Leila Luik, kes sai võimsa isikliku rekordiga 1.17,59 neljanda koha, kirjutab jooksuportaal.

Tema varasem tippmark 1.20,27 pärines möödunud aastast Eesti poolmaratoni meistrivõistlustelt Narvas. Tulemus viib Leila Luige Eesti kõigi aegade edetabelis 6. kohale. «Joosta tuli Hispaania kohta väga jahedas - sooja oli ainult 5 kraadi ja puhus tuul. Rada oli meeldiv, võistluskorraldus ning ergutajad suurepärased,» kommenteeris Luik.

Kohe Leila Luge järel sai naistest 5. koha tema õde Liina Luik ajaga 1.18,00. Tulemus on samuti naise isiklik rekord. Kolmas õdedest Lily Luik sai ajaga 1.23,03 seitsmenda koha.