Leverkuseni peatreener: tundsime Barcelona ees liialt aukartust

Leverkuseni Bayeri jalgpallimeeskonna peatreener Robin Dutt.
Leverkuseni Bayeri jalgpallimeeskonna peatreener Robin Dutt. Foto: SCANPIX

Leverkuseni Bayeri peatreener Robin Dutt sõnas pärast Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängu 1:3 kaotust FC Barcelonale, et meeskond vaatas tiitlikaitsja suunas liialt alt üles.

«Meie kaitsetöö esimesel poolajal oli korralik, kuid samas tundsime Barcelona ees liialt aukartust ja olime hirmul,» tunnistas Dutt, «Teisel poolajal oli mängupilt juba parem ning kohati jätsime nad varju.»
Kordusmängu silmas pidades oli Bayerile valusaks hoobiks Lionel Messi 3:1 tabamus 88. minutil, mis jätab sakslastele kordusmänguks vähe lootust,vahendab ERR Sport.