Kalev/Cramo sai Kaasani Unicsilt 45-punktise sauna

BC Kalev/Cramo pidas detsembris korvpalli Ühisliigas korraliku lahingu Euroliias 16 parema sekka jõudnud Kaasani Unicsiga. Siiski võttis Martin Müürsepa endine koduklubi Unics Tallinnas lõpuks 73:64 võidu. Foto: Mihkel Maripuu

Kalev/Cramo korvpalliklubi mängis täna VTB Ühisliigas Kaasanis Martin Müürsepa endise koduklubi Unicsi vastu.

Ülesanne ei olnud lihtne lihtne. Unics oli enne kohtumist 11 võidu ja ühe kaotusega A-alagrupis tabeliliider. Kalev/Cramol oli sellele vastu panna vaid 1 võit ja 10 kaotust.

Detsembris jäid kalevlased kodus Unicsile alla 64:73. Täna saadi aga Venemaal tõsime saun. Juba esimesel poolajal jäädi kaasanlastele 20 punktiga alla. Kaks järgmist veerandit olid võrdsemad, ent viimasel veerandil suutsid kalevlased visata vaid kuus punkti Unicsi 24 vastu. Nii võeati vastu 55:100 kaotus

Kalev/Cramol on Ühisliigas ees veel kodumängud Krasnõje Krõlja (25. veebruaril) ja Kiievi Budivelnikuga (16. märtsil) ning võõrsilmängud Riia VEFi (7. märtsil) ja Kaunase Žalgirisega (13. märtsil).

17:7

MacCarty tabab kahest vabviskest ühe ja Kalev on kümnega taga. 4.38 esimest veerandit mängida

33:13

Kalev kaotas esimese veerandaja 20 punktiga. Ainuüksi Jawai tõi Unicsile 12 punkti, st peaagu sama palju, kui viskas kogu Kalev kokku

41:28

5 minutit poolajani

54:30

Esimese poolaja kaotas Kalev 24 punktiga. Eestlaste resultatiivseim oli Tamm 10 punktiga. Škele ja Arbet lisasid mõlemad 6 punkti. Unicsi pooles skooris enim Jawai: 16 punkti, Järgnesid Greer 9 ja Domercant 8 punktiga

96:54

2 minutit veel

98:54

Zamanskiy

100:54

Zamanskiy

100:55

Reimo Tamme vabavise lõpetab kohtumise. Kalev on kaotanud 45 punktiga.

100:55

Võitjate poolelt oli reultatiivseim Jawai 19 punktiga, kahekohalise arvu punkte viskasid veel Domercant (16), Greer (16) Gubanov (11) ja  MacCarty (10). Kalevil skoorisid enim Tamm (16 punkti),  ja Arbet (14 punkti) Ülejäänute panus jäi alla 10 punkti