Kevin Durant (35) oli Bostoni vastu jälle heas hoos.
Kevin Durant (35) oli Bostoni vastu jälle heas hoos. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA on hätta sattunud Boston Celtics, kes sai juba viienda järjestikuse kaotuse. Oklahoma City Thunderi võidunumbrid olid 119:104.

Neljanda kohtumise järjest võitnud Thunderi poolel tegid tavapäraselt mängu Russell Westbrook 31 ja Kevin Durant 28 punktiga. James Harden ja Daequan Cook lisasid kumbki 17 silma. Ehkki Thunder viskas poolajaga koguni 72 silma, lasti 27-punktisest eduseisust Celticsi veel kolm minutit enne lõppu vaid kuue punkti kaugusele. Siis aga tehti mängu lõpetuseks 11:2 spurt.

Celticsile ei piisanud ka sellest, et kõik algviisiklased kogusid kahekohalise arvu punkte. Parimad olid 23 punktiga Paul Pierce ja Kevin Garnett, viimane võttis ka 13 lauapalli. Boston pidi aga läbi ajama ilma mängukeelu all oleva Rajon Rondota.

Õhtu säravaima individuaalse sooritusega sai hakkama kolmikduubli teinud Chicago Bullsi keskmängija Joakim Noah, kes viskas 13 punkti, võttis 13 lauapalli ja andis 10 korvisöötu. Kogu Bullsi algviisik viskas kahekohalise arvu punkte ning kodusaalis võideti 110:91 Milwaukee Bucksi. Vaid kümne terve mehega mängule tulnud Bucksi parimana viskas Brandon Jennings 20 punkti.

Mulluse Läänekonverentsi poolfinaali kordusmängus pidi Dallas Mavericks kodus 91:96 alla vanduma Los Angeles Lakersile. Kobe Bryant tabas platsilt 15st viskest vaid 4 ja kaotas 7 korda palli, kuid Pau Gasol viskas 24 punkti ja võttis 9 lauapalli. Andrew Bynum lisas 19 punkti ja 14 lauapalli. Dallase parim oli 25 punkti ja 12 lauapalliga Dirk Nowitzki.

Vaata Celticsi ja Thunderi mängu tipphetki SIIT.