Marek Niit võitis USAs 200 meetri jooksu

Marek Niit
Marek Niit Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Marek Niit võitis USAs Lexingtonis peetud kagukonverentsi ülikoolide kergejõustiku sisemeistrivõistlustel 200 meetri jooksu ajaga 21,10.

Arkansase ülikooli esindav Niit jäi pisut alla oma eeljooksu ajale 21,03, millega jõudis parimana finaali. Teise koha sai Aaron Ernest (LSU) ajaga 21,13 ja kolmas oli Niidu koolikaaslane Akheem Gauntlett ajaga 21,14. Niidu nimel olev Eesti siserekord on 20,70.

Niit tegi Arkansase võistkonnas kaasa ka 4x400 meetri teatejooksus, kus saadi ajaga 3.08,21 kolmas koht. Eestlane jooksis avavahetust. Võitis Louisiana (3.06,48), teine oli Georgia (3.06,97).