Holland alistas põnevuskohtumises Inglismaa

Arjen Robben lõi inglaste väravavõrku kaks palli.
Arjen Robben lõi inglaste väravavõrku kaks palli. Foto: SCANPIX

Hollandi ja Inglismaa jalgpallikoondised pakkusid publikule Wembley staadionil tõelise põnevusetenduse, mille võitis lõpuks Holland 3:2.

Kohtumise avapoolaeg lõppes tulemusega 0:0, kuid teisel poolajal löödi kokku viis väravat. Esmalt viis Arjen Robben 57. minutil Hollandi juhtima ning 58. minutil suurendas Klaas-Jan Huntelaar külaliste eduseisu. 85. minutil oli täpne Gary Cahill ning esimesel lisaminutil Ashley Young ning sellega jõudsid inglased viigini. Viimane sõna jäi aga Robbenile, kelle tabamus teisel lisaminutil tõi võidu Hollandile.

Väärtusliku võidu sai kirja ka Prantsusmaa koondis, kes alistas võõrsil 2:1 Saksamaa. Võitjate poolel olid täpsed Olivier Giroud 21. minutil ja Florent Malouda 69. minutil. Sakslaste ainsa tabamuse autoriks oli Cacau esimesel üleminutil.