Kreek jõudis eurosarjas poolfinaali, Pajusalu ja Pupart kukkusid välja

Ardo Kreek.
Ardo Kreek. Foto: PlusLiga

Ardo Kreek oli CEV Challenge karikasarja veerandfinaalis üks peategelastest Varssavi Polütehnikumi 3:2 võidumängus Harkovi Lokomotiivi üle. Külalised võitsid eile karukoopas harkovlasi 22:25, 26:28, 25:23, 25:23 ja 16:14 ning pääsesid poolfinaali, kirjutab volley.ee.

Esimene kohtumine oli lõppenud Polütehnikumi 3:1 võiduga. Poolfinaalis kohtub Kreegi klubi Constanta Tomise (Rumeenia) ja Tel Avivi Maccabi (Iisrael) duelli võitjaga. Avakohtumise võitis Tomis 3:0, Iisraelis mängitakse täna.

Raimo Pajusalu ja Keith Puparti klubi Rennes Volley 35 kaotas aga Czestochowa Tytanile kodus kuldse geimi 11:15, «annulleerides» sellega eilse mänguvõidu. Rennes’i meeskonna osaks jäi seega viies koht.