Ojamaa lõi taas värava ning aitas Motherwelli võidule

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: motherwellfc.co.uk

Šotimaa jalgpallimeistrivõistlustel alistas Henrik Ojamaa koduklubi Motherwell võõral väljakul 2:0 Dufermline Athleticu.

Ojamaa tegi võitjate ridades kaasa terve kohtumise ning oli matši 70. minutil täpne, kui ta vormistas mängu lõppseisu. Ojamaa oli osaline ka esimeses väravas, kui Michael Higdon saatis 64. minutil vastaste puuri eestlase söödu.

Ojamaa on nüüd Šotimaa kõrgliigas löönud neli väravat, Šotimaa karikasarjas on tema arvel kaks tabamust.

Turniiritabelis paikneb Motherwell 51 punktiga kolmandal kohal. Kuna teisel kohal paiknev Glasgow Rangers kaotas samal ajal 1:2 Heart of Midlothianile, siis jääb Motherwell Rangersist maha vaid kolme silmaga. Tabeliliider on Glasgow Celtic 75 punktiga.

Teatavasti pääseb Šotimaa kõrgliiga teise kohaga lõpetav meeskond järgmiseks hooajaks Meistrite liiga eelringi.