Teever lõi Saksamaal värava

Mariel Gregor
Ingemar Teever (mustas) Nõmme Kalju ridades.
Ingemar Teever (mustas) Nõmme Kalju ridades. Foto: Marianne Loorents / SL Õhtuleht

Jalgpallur Ingemar Teever lõi eile õhtul Saksamaa tugevuselt neljanda liiga lõunatsoonis oma hooaja kuuenda värava.

Teeveri tööandja SC Pfullendorf võitis kodupubliku ees Greuther Fürthi duubli vastu avapoolaja 3:0 ning terve kohtumise 3:2, vahendab Soccernet.ee. Eesti ründaja alustas põhikoosseisus, lõi 27. minutil mängu teise värava ja vahetati 89. minutil puhkama.

23 kohtumisega 22 punkti kogunud Pfullendorf paikneb hetkel liigatabelis 18 meeskonna konkurentsis 15. positsioonil.