Alkmaar võitis ja jätkab tabeliliidrina

Ragnar Klavan (vasakult teine) koos kaaslastega värava üle rõõmustamas.
Ragnar Klavan (vasakult teine) koos kaaslastega värava üle rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Hollandi jalgpallimeistrivõistlustel alistas Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar võõral väljakul 2:0 De Graafschapi.

Võitjate poolel olid täpsed Rasmus Elm 49. minutil ja Erik Falkenburg 90.+2. minutil. Klavan tegi Alkmaari ridades kaasa terve kohtumise.

Alkmaar jätkab tänu võidule tabeliliidrina, praeguseks on neil koos 52 punkti. 49 punktiga tõusis teiseks Amsterdami Ajax, kes alistas 3:0 RKC Waalwijki.

Tabeli tipus olevatest meeskondadest kaotas Twente täna võõrsil 1:3 NECile ning PSV jäi 1:3 alla NAC Bredale. Nii Twentel, PSV-l kui ka Heerenveenil on tabelis 48 punkti.