Ojamaa ja Motherwell langesid karikasarjast välja

Henrik Ojamaa
Henrik Ojamaa Foto: motherwellfc.co.uk

Henrik Ojamaa koduklubi Motherwell kaotas Šotimaa karikavõistluste veerandfinaalis 1:2 Aberdeenile ja langes konkurentsist. Ojamaa tegi kaasa terve kohtumise.

Külalismeeskond asus juba avapoolajal kaheväravalisse eduseisu, kui kaks korda oli täpne Rory Fallon - esmalt 5. ja siis 41. minutil.

Motnerwelli olukord läks veel keerulisemaks 70. minutil, kui otse punase kaardi sai Keith Lasley. Pealtnäha lootusetus seisus tärkas veel lootuskiir, kui Nicholas Law kaotusseisu minimaalseks vähendas, ent enamat ei suudetud ja Aberdeen pääses poolfinaali.