Kaimar Saagil kulus võiduvärava löömiseks vaid minut

Kaimar Saag Eesti koondise särgis
Kaimar Saag Eesti koondise särgis Foto: Raigo Pajula

Eesti jalgpallikoondise ründaja Kaimar Saag usaldati Silkeborgi eest Taani kõrgliiga kevadringis esimest korda väljakule ning ta tänas treenerit selle eest otsekohe võiduväravaga, vahendab soccernet.ee.

Selle aasta kahes esimeses kohtumises jäi Eesti ründaja vahetusmeestepingile, aga täna toodi ta võõrsilmängus SönderjyskE vastu platsile.

Tormiliste sündmuste keerises tegi 71. minutil SönderjyskE seisuks 2:2, 72. minutil vahetati Saag platsile ning 73. minutil viis eestlane Silkeborgi uuesti juhtima. Viis minutit hiljem vormistati penaltist lõppskooriks 4:2.

Kevadringis oma esimese võidu saavutanud Silkeborg tõusis Taani kõrgliigas hetkel kuuendale kohale.