CSKA oli Euroliigas Bilbaost teist korda selgelt üle

Andrei Kirilenko (paremal) tegi CSKA eest taas suurepärase mängu.
Andrei Kirilenko (paremal) tegi CSKA eest taas suurepärase mängu. Foto: SCANPIX

Moskva CSKA võitis Euroliiga veerandfinaalseeria teises mängus Gescrap Bilbaod 79:60.

Seekord 19 punktiga kaotanud baskid pidid CSKA selget paremust tunnistama ka esimeses mängus. Täna oli CSKA parim 20 punkti visanud ja 12 lauapalli võtnud Andrei Kirilenko, Milos Teodosic lisas 18 punkti ja 9 resultatiivset söötu. Viktor Hrjapa arvele jäi 13 punkti ja 7 korvisöötu.

Külaliste parimana viskas Raul Lopez 13 punkti, Aaron Jackson lisas 12. Alex Mumbru andis küll 10 resultatiivset söötu, ent tabas platsilt kaheksast viskest vaid ühe.

Veerandfinaalseeria peetakse kolme võiduni, järgmine kohtumine toimub kolmapäeval Bilbao kodusaalis.