Juventus ja Lazio said jälle fännide käitumise pärast trahvi

Torino Juventuse fännid
Torino Juventuse fännid Foto: SCANPIX

Torino Juventuse ja Rooma Lazio jalgpalliklubid said taas fännide käitumise eest kopsaka rahatrahvi.

Juventuse fännidele pandi süüks käitumist pühapäeval toimunud liigamängus Milano Interi vastu. Enamasti puudutasid süüdistused kahele Interi mängijale suunatud rassistlikke hüüdeid. Samuti trahviti Juventust selle eest, et fännid ei austanud mängueelset minutilist vaikust, kui mälestati Afghanistanis hukkunud Itaalia sõdurit. Poolajal tõmmati tribüünil aga lahti Interi presidenti Massimo Morattit solvav loosung. Kõige selle eest peab kohtumise 2:0 võitnud Juventus tasuma 25 000 eurot.

Lazio sai samuti 20 000 euroga karistada fännide rassistliku käitumise eest, kui nood mõnitasid Cagliari mängumeest.

Kummalegi klubile pole see esimene kord taoliste rikkumistega silma paista - alles eelmisel nädalal trahviti Juventust samasuguste pattude eest 20 000 euroga ja kuu algul said täpselt samasuguse teoga hakkama ka Lazio fännid.