Eesti koondise ründaja nina pidas vastu vaid neli minutit

Kaimar Saag Eesti koondise särgis
Kaimar Saag Eesti koondise särgis Foto: Raigo Pajula

Eesti jalgpallikoondise ründaja Kaimar Saag sekkus Taani kõrgliigas teist korda järjest vahetusest mängu 80. minutil. Seekord pidi ta aga juba neli minutit hiljem väljakult lahkuma.

Hiljuti ninamurrust taastunud Saag leidis täna vastasmeeskonna kaitsja Atle Roar Halandi kanna oma näost ning ekstrabladet.dk mängukirjelduse kohaselt paistis eestlase nina taas katki olevat, kirjutab Soccernet.ee.

Tema leivaisa Silkeborg teenis koduplatsil 2:1 võidu Aarhusi AGF-i üle. Võõrustajate mõlemad väravad lõi Fääri saarte koondise ründaja Christian Holst, olles täpne 43. ja 56. minutil.

Silkeborg tõusis 35 punktiga liigatabelis AGF-ist mööda viiendale kohale.