Kaks penaltit tõrjunud Kotenko tõusis Jaro kangelaseks

Artur Kotenko
Artur Kotenko Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Artur Kotenko koduklubi Pietarsaari FF Jaro oli Soome karikavõistlustel hädas teise liiga klubiga PS Kemi, aga sai tänu Kotenkole lõpuks penaltiseerias siiski võidu kätte, vahendab soccernet.ee.

Jaro kaotas võõral väljakul poolaja 0:2, kuid jõudis teisel poolajal tänu Timo Tahmanaineni väravatele viigini. Mäng läks lisaajale, mis väravalisa ei toonud, ja nii otsustati edasipääseja 11 meetri karistuslöökidega.

Penaltiseerias eksis Kemi kolmel korral, neist kahel tegi Kotenko tõrje, ning Jaro pääses järgmisse ringi 3:2 paremusega.