Nõmme Kalju sai Transi üle kindla võidu

Oliver Konsa koos meeskonnakaaslastega värava üle rõõmustamas.
Oliver Konsa koos meeskonnakaaslastega värava üle rõõmustamas. Foto: Liis Treimann

Jalgpalli Eesti meistriliiga kuuenda vooru avamängus alistas Nõmme Kalju koduväljakul 1:1 viigiga lõppenud poolaja järel 4:1 Narva Transi.

Kalju asus kohtumist juhtima juba 2. minutil Tarmo Neemelo väravast, Neemelo oli täpne ka 85. minutil. Lisaks tegid Kalju eest skoori Oliver Konsa ja Quinteri. Transi värava lõi Dmitrijs Medeckis 40. minutil.

Sel hooajal nüüd neli väravat löönud Neemelo tõusis ka meistriliiga parimaks väravakütiks.

Täna peetakse veel kolm mängu – FC Viljandi võõrustab Tallinna Levadiat, Tallinna Kalev FC Florat ning Paide Linnameeskond Sillamäe Kalevit. Need mängud algavad kell 17.