Milan sai kodus dramaatilise kaotuse

Fiorentina mängijad Andrea Lazzari (keskel), Stevan Jovetic (vasakul) ja Amauri tähistavad võitu AC Milani üle. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalli meistriliigas sündis suur üllatus, kui kehvas vormis Fiorentina alistas võõrsil kaotusseisust välja tulles Milani.

Mõlemal tiimil oli omajagu probleeme puudujatega, kuid kui Milan tänu pehmelt antud penaltile avapoolaja keskel Zlatan Ibrahimovici väravast juhtima läksid, tundus, et Fiorentinal enam võimalusi pole, vahendab Soccernet.ee.

47. minutil viigistas Stevan Jovetic aga mänguseisu ning 89. minutil mindi vahetusmehe Amauri väravast juhtima ning Fiorentina 2:1 võiduga mäng ka lõppes.

Väga hea päev polnud ka Milani linnarivaalil Interil, kes mängis Cagliariga 2:2 viiki. Inter jäi kahel korral kaotusseisu, kuid Diego Milito ja Esteban Cambiasso väravad aitasid aga mõlemal korral viigi otsekohe taastada.